Me Marrveshje

2010 Opel Astra Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Opel
Modeli Astra
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

OPEL Astra J 1.7 CTDi i Sa po DOGANUAR 🇨🇭🇽🇰Vetura e Sapo ardhur Nga “ZVICRRA” (SG)Ju Garantojme per kilomatra, mund t’i verifikoni edhe te serviset e autorizuar • Vetura i posedon keto gjera: Ccm: 1.7 CDTI -101 / Ps 228 bhp or 74 KW, • Viti 26. 09 .2009 ~~ Modeli 2010 .• Shpejtesi 6+1R • Librin e Servisit. • Pasqyret: Elektronike.• Gjamat: Elektronik.• Gjamat: ©olo®™ .• Drrita: te mjegulles. • Drrita : Xenon.• Klima : Tronick. • Ulset : me AIR.• Ulset : me Buton .• Senzor Shiu.• Bordcompiuter.• Tempomat.• Sd Card.• Media /MP3 .• CD-Player .• Blutetooth .• AUX-IN .• AirBag.• ESP.• ABS.• USB. Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi: “NLB Bank” dhe “MOGO” ✍️Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp