€7 390

2009 Opel Antara Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Opel
Modeli Antara
Kilometrazha 27 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri 2000
Viti 2009
Transmetimi Automatik
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme Bezh
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • AM / FM Stereo
 • CD (një disk)
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Rrota aliazhi

Opel Antara 2.0D Automatik Viti prodhimit 2009
RKS deri 20.12.2020
Gjendje shume te mire

Opcionet- Automatik, Ulset me ngrohje dhe lekur, pulla ne timon, Klima, Senzora parkingu 2 qelsa e shume tjera

Cmimi – 7390 euro kurse me ndrrim 8000 euro

info. 048116869, 049116869, 044116869