€6 400 €6 300

2008 Nissan Qashqai Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Nissan
Modeli Qashqai
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet Nissan qashqai 2008 2.0 tdci Kamio manual 6+R Makina esht full opsion si sendilje me ngrofje,komanda ne timon,panoram,navi te madh,pasqyrat me palosje,hapje mbyllje me buton tek dera,4×4 automat,xhama te zi,kamer parkimi origjinale /////Shitet dhe Nderrohet/////