€6 600

Nissan navara,vita 2006 4x4

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Nissan
Modeli Navara
Kilometrazha 160 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E gjelbër
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte me nje motor shumte mir me kilometre original viti 2006 4×4 4 porta 1,5 Gabon,makina eshte e gateshme,per prov dhe kontroll