€6 700 €6 000

Nissan Micra !!!2013!!!

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Nissan
Modeli Micra
Kilometrazha 110 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2013
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Nisan Micra 1.2 Benzine Viti 2013 i Sapoardhur nga Zvicra Me te gjitha sherbimet e bera ne Zvicer vaj filtra goma te sapovendosura 100%….Makina dispononon sensor parkimi Kondicioner Navigation qe punon dhe ne Shqiperi Makina fiket eshte me sistem fikje ne semafor….Makina eshte shum e paster si nga brenda dhe nga jashte ka pasur vtm nje pronar…. Makina eshte gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj…Cmimi i diskutueshem