Me Marrveshje

1993 Nissan Micra Manual LPG

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Nissan
Modeli Micra
Kilometrazha 160 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 1993
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

Nissan micra viti 93Benzin gaz motorr 1 Ka xhamin e shoferit dhe nje fenerin e thyer Makina esht shum ekonomike .. letrat i ka te paguara deri ne shkurt 2016Cmimi 800 mij lek pak o diskutueshem