€13 000 €11 000

Nissan bot uji

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Nissan
Modeli 100 NX
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2002
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Nisan Atleon-110 viti 2000 me letra te rregullta i shenuar dhe ne leje qarkullimi ATV. kondicioner,xhamat elektrik.nuk esht perdorur per pune.shitet per arsye emigrimi.tel0683880040 cmimi i diskuteshem