€10 000

MITSUBISHI PAJERO, 2010, AUTOMATIKE, 3.2 NAFTE

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Mitsubishi
Modeli Pajero
Kilometrazha 120 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta kosove, motorr 3.2 nafte, kambio automatike, 4×4, viti prodhimit 2010, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, xhama te zinje origjinale, kompiuter bordi, komanda ne timon, pilot automat, etj etjKam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme…Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIThttps://www.facebook.com/AutoMixTirana