€3 000

2005 MINI One D Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Kupe
Marka MINI
Modeli One D
Kilometrazha 140 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 1.8 Nafte
Viti 2005
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E gjelbër
Ngjyra e brendshme N/A
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Dritare elektonike

*ME KONTAKTONI PER FOTO TE MJETIT NE WHATSAPP*
Mjeti eshte ne gjendje te shkelqyer, sjelle me porosi nga Gjermania per mua.
Sherbimet sapo i jane kryer, goma te reja dhe bateri e re.
Taskat te paguara, dokumentacion i rregullt.
Shitet sepse nuk jetojme ne Shqiperi, prandaj edhe ka kaq pak kilometra.
E gatshme menjehere per kontroll ne servisin tuaj te besuar.