Me Marrveshje

2006 MINI Cooper SD Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka MINI
Modeli Cooper SD
Kilometrazha 130 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

🚨🚨🚨okazion shitet mini cooper sd 1.4 naft 6 +1 marsha 4 litra i kombinuar 3.3 3.6 autostrad disje 17 origjinale te vetat ne gjendje shum te mire dhe shum e paster pa asnje defekt e sapo ardhur nga jasht e sapo targuar me letra siguracion 1 vit abs src sedilje me ngrohje kondicioner esp kontroll diferenciali etj etj makina esht ne super gjendje motorrike dhe xhenerike stopat e pasem jn bere te zinjMakina esht super gjendje dhe shum shum e paster me pak fjal shitet ose nderrohet fundi 2006 akull Audi bmw mercedes golf opel pasat ford porsche seat fiat 🔴🔴🔴🚨🚨🚨🚨🚨