Me Marrveshje

2005 MINI Cooper SD Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Kupe
Marka MINI
Modeli Cooper SD
Kilometrazha 130 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

VETEM ME DOGANE siguracion i prer don vet nxjerrje targash dhe 8 mi lek taksa CMIMI DISKUTUESHEM nderrohet me makine me te madhe 🚨🚘🚘🚨🚨🚨shitet 1.4 naft ne gjendje super te mire akull brenda dhe jasht ska nevoj per sherbime me pak fjal esht top asnje gervishtje ne boje asnje demtim e pa aksidentuar makine eshte top viti 2006