€4 600

2004 MINI Cooper SD Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Kupe
Marka MINI
Modeli Cooper SD
Kilometrazha 170 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2004
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet mini cooper 1.4 nafte , kambio manualemakina eshte e zeze me tavan te bardhe . Ne gjendje te mire . SHUME EKONOMIKE NE KONSUME gatshme per cdo prove , e shpejte dhe sidomos e BUKUR!!