€9 500

Sprinter 411

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Mercedes-Benz
Modeli Sprinter
Kilometrazha 10 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2002
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Sprinter me vinxh dhe vetshkarkues vinxhi ferrari 520 me kapacitet 1.2 ton vetshkarkues me letra deri ne qersher goma te gjitha te reja ne gjendje shum te mir nga te gjitha anet