€1 200

2010 Mercedes-Benz S 65 AMG Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli S 65 AMG
Kilometrazha 0
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Fenera facelift, vihen paketat dhe llampat te fenereve te vjeter dhe nuk kane nevoje per asnje programim. maskarino 6.5 amg dhe amg look w221. Cmimi per feneret 1200€ maskarinoja 180€ dhe look komplet 850€