€70 000

Mercedes-Benz S 350 LONG S65 AMG OPTIK MAX UT -14

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli S 350
Kilometrazha 90 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2014
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Mercedes-Benz S 350 LONG S65 AMG OPTIK MAX UT -14.258HK Full S65 AMG PACK në ngjyrë me stil Obsidian i zi me lëkurë të zezë nappa, e pajisur plotësisht! navigator i madh me përmbysur kamera, dyert e butë-ngushta & El trungu, udhëtim PAKETA shërbimin e internetit, Lane Active Mbajtja Assist, DISTRONIC PLUS CROSS SUPPORT BRAKE Assist PLUS CROSS trafik, S 350L ACC / Air conditioning Airbag shoferi Airbag shoferi + pasagjeri Electronic Stabilitetit Kontrolli Traction kontrollit lock Central CD dritaret stereo Fuqia e përparme dhe të pasme Fuqia dera rregullueshme pasqyrët kontrolluar elektrik shofer rregullueshme sigurimi me memorie elektrike rregullueshme të pasagjerëve front Eltaklucka tempomat flokët Remote energjisë bord shërbim të plotë të kompjuterit rims alarm ditar LM telefoni Mobile ndërtuara Multifunction timon Navigator (GPS) me timon hidraulik Side airbags tapiceri lëkure rear spoiler stereo rrota ndezur sensor TV Rain pasme të nxehtë para sunroof Dimërore – fërkime Xenon headlamps temperatura jashtë përmbysur kamera mëdha çati qelqi 22 inç sistemeve panoramike navigacion Garmin MAP Incredibly bukur elektrike derë e pasme automatike rreze të lartë – ILS headrests rehati ndriçuar prag dera trims panele Blind Spot Auto Brake brendshme në Walnut DISTRONIC PLUS Paketa AMG styling DVD player exhausts-së 6 5 AMG.pa dogane