Me Marrveshje

Mercedes S320~ 2008~ *Full Option*~ Gjendje Perfek

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli S 320
Kilometrazha 250 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Mercedes Benz S~ Class 320 *Full Option*~ Viti 2008~ 250.000 KM Me Liber Sherbimi~ Navi,Radio,Tel Etj…~ Sensor Parkimi ( Para/Mbrapa)~ Komando Ne Timon ~ Marshe Ne Timon~ Limitator Shpejtsie~ Timon Druri~ Sedilje Elektrike ( Ngrohje Dhe Ftohje)~ Memorizim Sediljesh~Tapiceri Lekure Bezhe Shume E Paster~ Perde Anesore/Perde Mbrapa~ Feneret Xeno/Bixeno~ Gomat E Reja~ Disje Origjinale Tek Mercedesi~ Gjendje Perfekte Xhenerike Dhe Motorrike~ Makina Nuk Ka Nevoj Per Asnje Lloj Sherbimi.