€4 500

70 Mercedes-Benz Model tjetër Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli Model tjetër
Kilometrazha 75 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 70
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Bezh
Ngjyra e brendshme N/A

Ne gjendje te mire motorike,imjanti elektrik ne rregull,interiori lekur ne gjendje shume te te mbajtur sallon origjinal, disponojm dhe xhamat orgjinal por per arsye se duhet lyer nuk ja kemi vendosur, me dogan te paguar,