€6 000

2003 Mercedes-Benz Model tjetër Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli Model tjetër
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2003
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Shes sprinter 316 viti 2003 nafte.Ne Gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike i ardhur nga italia me dogane te paguar dhe letra shqiptare me Goma te reja dhe servis te sapo kryer210.000 kmPer me shume me telefononi