€3 500

1996 Mercedes-Benz Model tjetër Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli Model tjetër
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 1996
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Mercedez-benz cdi furgon mallrash me dokumenta te prera deri ne maj 2017.makina esht ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike.