€4 000

1995 Mercedes-Benz Model tjetër Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli Model tjetër
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 1995
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

shes mercedez benz sllon 320 benzine ,kambio automat ,dyert me thithje ,dopio xham + xhamat e zi origjinal nga fabrika 70 % me serdilje meshine , feneret xenoon ,Disqe Amg 18. Makina eshte ne gjendje super teper e mirmbajtur dhe me dokumenta te rregulta per 1 vit .cmimi 4000 euro i diskutueshem .