€19 500

2012 Mercedes-Benz ML 350 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Mercedes-Benz
Modeli ML 350
Kilometrazha 170 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Vetem ne shitie jo ndrime flm.ML350 BlueTec 4 MATIC W166 Full Option.Viti 2012.AMG LUK.DIAMOND WHITE METALLIC.PANORAMA.DAYLIGHT.Kamio Automat F1 Tip-Tronic.Tempomat.Klima automat dhe mbrapa.Tapiceri Lekure Bezhe.Ngrohie Sediliesh para+mbrapa.2 Sediliet e para me memorie dhe fryrie ajri.EASY ENTRY-Timon me ngrohie dhe levizie elektrike.KEYLESS GO.BLIND SPOT ASSIST-Trekendesh sinjalizues ne pasqyre ndaj parakalimeve te gabuara.ACTIVE LANE KEEPING ASSIST-Sinjalizim dhe dridhje e timonit ne rast kalimi jasht vijave te bardha.ACTIVE PARK ASSIST-Makina parkon vet.Sensore Parkimi para+pas.Kamera parkimi.HARMAN/KARDON Audio System LOGIC7 Surround.Navigation CD+MP3+USB+HDD+SD+Bluetooth Audio.Xhama te Zi origjinal.AMBIENT LIGHT 3 Ngjyra.Pasqyra me palosie.Ganxhe terheqese e cmontueshme.Goma 100% te reja.Pedana Alumini.Crome Paket.Kapak i Bagazhit elektrik.Shume e paster si brenda dhe jashte.Cmimi 19.500Euro.Tel 0693036533 (GALAXY,iphone,ipad,S3,S2,S1,Renault,Clio,Magane,Sharon,Seria 1,Seria 5,Seria 3,M Paket,AMG,Seria 7,BMW,GOLF,AUDI,MERCEDES BENZ,VOLKSWAGEN,ALFA ROMEO,OPEL,ASTRA,MOTORRA,BMW X1,BMW X3,BMW X5,BMW X6,e Zeze,Blu,AVANTGARDE,ELEGANCE,CLASSIC,VW,SONY,LCD,PLASMA,TV,LAPTOP,APARAT,USB,FOTO,Note,SHES,BLEJ,KERKOJ, MARR,QIRA,SAMSUNG,KAFE,FOTO,DVD,VIDEO PLAYER,AUTO,VETURA,OPEL,ASTRA,JEEP,ORA,SPORT,ELEKTRONIK,LG,TABLET,HTC,KOMBI,LED,MAKINA,DISQE,Automatike,Fener,Goma,Stopa,Pasqyra,Sedilie,KAMION,Rover,RANGE ROVER,VOGUE,SPORT,Manuale,PARFUM,FORMULA,FIAT,FORD,FOCUS,VW,TOYOTA,RAV 4,Nissan,Smart,MAZDA,KLIMA,HONDA,HYNDAI,KIA,SEAT,SEADOO,JETTA,TDI,KOMBI,KAMIONA,A6,A4,A3,DYER,DRITARE,SALLON,MINI Cooper,MP3,MP4,NAFTE,BENZINE,GAZ,DAS,LPG,CD,PDC,ESP,Gjermania,ItaliaAUTOMJETE,TOUCH,TAB,NOKIA,YARIS,COROLA,YAGO,GOLF+,CHRYSLER,KIPPER,DOGANUAR,PICKUP,VOLVO,DOGANE,GOMA,W204,W203,Bardhe,Golf,Golf 5,Golf 6,Golf 7,Touareg,Passat CC,Tiguan,Plastike,KOMPJUTER,ACER,%,mac,apple,Tablet,Audio,C220 C200 CGB,NDEROJ,AUTO,RANGE,ROVER,VETURE,TOURAN,VOLVO,Bateri,ML 350,ML 320,C 220,citroen,peugeot,polo,corsa,ASTRA,usb.pc.1.2.3.4.5.6.7.8.9.S Line,SKODA,E 320,E 280,turbo,tdi,golf,R320,R350,ML320,ML350 BLUETEC,BLUEEFFICIENCY,EVO,E320,E280,E200,E220,E250,E300,E350,C180,CDI,FORD,MITSUBISHI PAJERO,C MAX,FUSION,EVOQUE,Q7,Q5,Q3,Q1,SEL,E,S,G,GLE,GL,CLS,GLK,CLK,A,B,C,CL,Kondisionere,Klima,Mobil 1,XENON,Bi Xenon,full Led,Km,Porsche,Cayenne,Punto,Bluetooth,WiFi,DACIA,CADDY,X DRIVER,Blue Motion,4 MATIC,Xhama,te erret,PANORAMA,Baxho,SENSORE,KAMERA,Navi,NAVI,Zvicra,America,Canada