€15 500

Mercedes Benz ML350 Viti2011 BLUETEC

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Mercedes-Benz
Modeli ML 350
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2011
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

Merceses Benz ML350 BLUETEC Diesel me ad Blue qe nuk ndot ambjentin ,model Amerikan full optionn, Viti 2011 , 192mij kilometra ,baxho , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike ,para mbrapa ngrohje sendilesh dhe clima, kamera parkimi , timon me ngrohje, marsha ne timon , klima , pilot automatic , bagazhi mbyllje me buton , pedana anesore , drita kseno , sensor dritash , sensor shiu , ndezje start/stop ,hapje mbyllje me celes ne xhep, nuk e kap taksa e luksit 2987 cc letrat.Makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prove.