€10 500

Mercedez AMG ML350

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Mercedes-Benz
Modeli ML 350
Kilometrazha 140 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte ne gjendje te mire. Mjafton ti instalosh impjantin e gazit.Makina eshte aktualisht ne Dubai. 3 jave deri ne Durres nga momenti i porosise.Serviset i jan bere tek Mercedesi zyrtar ne Dubai. Ne gjendje perfekte brenda dhe jashte. Cmimi perfshin inspektimin fizik, te gjitha letrat e eksportit, taksat dhe transportin detar. Dogana ne Shqiperi nuk eshte e perfshire! Dubai Cars Albania operon ne Dubai dhe Tirane. Kemi ne gjendje makina te cdo marke dhe viti. Sjellim makina te perdorura direkt tek klienti me kosto minimale. Per me shume na kontaktoni.