€14 000

Mercedes-Benz ML320 Bluetec

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Mercedes-Benz
Modeli ML 320
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E verdhe
Ngjyra e brendshme N/A

Mercedes Benz Ml 320 Bluetec Nafte ne gjendje perfekte. Origjina:Toronto Kanada, e paperdorur ne Shqiperi.Viti Prodhimit 2009, Tavan xhami panorama , kamera dhe sensor parkimi 360 grad , marsha ne timon , navigator, sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory , klima , bagazhi hapje mbyllje me buton , blind spot , lajmrues kur kalon vijat e bardha, stopa fenera full led , drita kseno bi kseno , disqe alumini origjinal, timon me ngrohje, xhama te zinj origjinal. Kontakt: +355674968769