€10 499

Ml 320 me dogan te paguar

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Mercedes-Benz
Modeli ML 320
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Ml320 e gacme per cdo lloj prove Klm te certifikuara hapse ksenon navi lekur kamosh klima me dopio komand dhe mrapa sendilie me ngrofie dhe memorie BEJM DHE NDRIM POR ME KEM NE TOK DHE MOS TA KALOJ 40% TE VLERES F L M