€13 900 €10 500

MERCEDES GLK 320 CDI, 2009, 4 MATIC, AUTOMATIKE

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Mercedes-Benz
Modeli GLK 320
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2993 cc nafte, kambio automatike, 4 matic, pedana, viti prodhimit 11/2009, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd+tel+ etj, kompiuter bordi, pilot automat, xhama te zinje origjinale, pasqyra me palosje, komanda+marshe ne timon, sensore parkimi para dhe mbrapa, sedile elektrike, dy celesa, liber sherbimi mercedesi etjKam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme…Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIThttps://www.facebook.com/AutoMixTirana