€3 500 000 €290 000

Mercedes Benz 410D

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Mercedes-Benz
Modeli Furgon
Kilometrazha 250 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 1989
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet furgon Mercedes Benz dopjo gom, me taksa te paguara per 1vit, kolaudim tahografi 2 vjecar, leje transporti, goma 90% te reja, karroceria e veshur me parket. Makina eshte perdorur vetem nga 1person. Sherbimet teknike jane realizuar ne kohe dhe me pjese te reja, vaji dhe filtrat te sapo nderruara. Mjeti eshte 100% ne gjendje pune, nuk ka nevoj per sherbime. Faleminderit. 0693369858