€18 000 €16 200

E-Class Coupe 350CDI AMG/ PANO / HARMAN KARDON

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Kupe
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 350
Kilometrazha 130 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Nafte 350CDI Blue Efficiency; 138,926km; 170kW (231hp) / 2.987 ccm; Konsumi 7Litra/100km; Pakete AMG; Disqe AMG; Tavan Panoramik; Sistem Audio Harman Kardon; Bluetooth Audio; Telefoni Bluetooth; Sedilje Lekure me Ngrohje dhe Ventilim; Sedilje Sportive; Klime Atuomatike 3 Zona; Sensore Parkimi; Navigacion; ABS; Fenere Adaptive ne Kthese; Fenere Bi-Xenon; Kontrollues Shpejtesie Drita Dite; Pasqyra Elektrike; Sistem i Paralajmerit te Lodhjes; Timon me shumë funksione; Sensor shiu