€8 000 €7 700

2008 Mercedes-Benz E 320 Steptronic / Tiptronic Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 320
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Steptronic / Tiptronic
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

E 320 CDI 4MATIC AVANTGARDE 4X4 me amortizator.cilindrata 2987cc..viti prodhimit 12/2008(pa taks lluksi)-disqe origjinale te evo 17-makina ka autohold-ka ardh nga italia CHIETTI (pescara)-larse dritash AUTOMAT-sensor shiu-telefon orgjinal mercedes-sallon meshin e zez shum e mirmbajtur-sensor para/ pas-Sensore gomash-drita qe shkojn sipas timonit-pasqyra me mbyllje-sport-comfort-manual-vajrat dhe filtrat te nderruara motor+cambio- navi tmadh-dhe harten e shqiperis gjithashtu-ferrota para/pas te nderruara-km ORGJINALE TE VETAT 250.000KM-BATERI ORGINAL MERCEDES AGM VENDOSUR NE ITALYLetra t prera per 1vit….4 GOMA T REJA 245/45R17 Matador ..SAPO VENDOSURA 100%-ME AMORTIZATOR ORGJINAL FABRIKEJO JASTEK AJRI..- diskutueshem.,,CMIMIN E DISKUTOJM NGA AFER KUR T SHIHET MAKINA//…TagMercedes a class a160 a170 a200 a150 b200 b180 bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota jaris yaris auris avensis corolla honda nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab ,EVO CLASS 190 230 220A140 A160 A170 A chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 32audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY 180 C200 C270 C 220 E200 E220 BMW, GOLF, AUDI,