Me Marrveshje

MERCEDES_BENZ. EVO280 CDI

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 280
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Bezh
Ngjyra e brendshme N/A

Makina ne gjendje te shkelqyer motorike,xhenerike & vizuale. Te gjitha sherbimet e bera ne kohe dhe me pjese origjinale. Mjeti nuk ka nevoje per asgje, 4 Goma te reja ne gjendie 90% & 2 rezerv ne gjendie 50%. Xhama qetesues origjinal, kambjo 7G Tronic, Clima, DVD, sensor parkimi, Drita mjegulle Led, pasqyra qe erresohen nga dritat e gjata, sedilje lekure ngjure besh e kombinuar me tavanin e zi& me ngrohje, Bagazhi me buton hapje-mbyllje, pasqyra fotokromatike, Airmatic. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer mund ta kontrolloni te mekaniku juaj