€5 500 €5 300

Mercedes Benz E270 CDI

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 270
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2003
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

⬇️SHITET📁Mercedes-Benz E270 CDI Avantgard 📁Viti 2003, 205024 KM Origjinale📁Kambio Automat Tip-Tronic, Pilot Automat📁KLIMA, xhama elektrike, Navigator Satelitor📁Disqe alumin 17📁Airbag (SRS), ABS, ESP, ASR📁Sedilje elektrike me ngrohje📁Sistem Alarmi, 2 celësa Me pult📁Dogane e Paguar, Me targa dhe dokumenta te paguara gjendje perkryer me te gjitha sherbimet e bera ne kohe.📁Cmimi: 5300 €📲Cel: 0694622622