€3 500

MERCEDES E 270 CDI KARAVAN AVANGARD

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 270
Kilometrazha 250 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2001
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet Mercedes Benz E 270 CDI AVANGARD. Viti 2001. Gjendja perfekte. Lejohet cdo lloj kontrolli. Makina i ka te gjitha sherbimet nga Mercedes Benz ne Itali. Amortizatoret me vaj ne gjendje perfekte. Shume ekonomik. Eshte me navigator. Me sallon lekure. Me disqe alumini. Bagazhi me thithje. 4 goma verore + 4 goma dimerore te reja te vitit 2016 te gjitha. Dokumenta te sapo prera. Siguracion nderkombetar deri ne fund te shtatorit 2018. Ngjyra gri. Foto dhe info me tel; 067 2014211 Cmimi 3 000 euro i pa diskutueshem.