€25 500

2014 Mercedes-Benz E 250 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 250
Kilometrazha 100 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2198
Viti 2014
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme Kafe
Karakteristika
 • Sendilje e rreshtit të tretë
 • Rrota aliazhi
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Dritare të ngjyrosura
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Brendi prej lëkure
 • Sendilje sportive
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Alarm
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • DVD sistem
 • MP3 (një disk)
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues

Marka 👉 Mercedes Benz
Forca mottorrike👉250
Lloji i kambjos👉Automat
Karburanti 👉Nafte Bluetec
Viti i prodhimit 👉2014
Kilometrat👉100000
Cmimi 👉25 500 euro
Nr i kontaktit👉0695789542
Pershkrim 👉 Shitet E class 250 Nafte Bluetec
Makina eshte ne super gjendje me vetem
100’000 Km origjinale te verifikueshme te MercedesBenz Albania.Makina disponon keto opsione:
-Distronic
-Kamer Para mbrapa 360•
-Sedile lekure RED interior
-Sedilje Ngrofje,Ftofje
-Sedilje me Fryrje dhe Masazh
-Panorama
-🔺ne pasqyre
-Marsha ne timon etj
Makina Shitet per arsye kalimi ne mjet tjeter.
TEL 0695789542 Cmimi 25500 euro