Cmimi i diskutueshem

2013 Mercedes-Benz E 220 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 220
Kilometrazha 207 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri 220
Viti 2013
Transmetimi Automatik
Gomat RWD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Sendilje sportive
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Sendilje e rreshtit të tretë

MARKA/MODELI➖MERCEDES BENZ E220
📆VITI➖2013
🕹KAMBIO➖AUTOMAT
⛽KARBURANTI➖NAFTE
📱KONTAKT➖0699938441
✏️INFO SHTESE➖ SHITET OSE NDERROHET MERCEDES BENZ E220 NAFTE , VITI I PRODHIMIT 2013 , KAMBIO AUTOMAT , 207.000 KM ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA , MAKINA DISPONON: ABS , ESP , KOPMJUTER BORDI, XHAMA ELEKTRIK, SENSORE PARKIMI PARA MBRAPA, SALLON LEKURE , RADIO CD-MP3–AUX-USB, CLIMA BIZOBE, ARM REST, PILOT AUTOMATIK , SENDILE ELEKTRIKE, SENDILE ME MASAZH, FRYRJE CFRYRJE SIPAS KTHESES, NGROHJE SENDILESH, FENER LED BIXENON , STOPA LED , PERDE ORIGJINALE , ATTENTION ASSIST , LIMITATOR SHPEJTESIE, TIMON SPORT, KOMANDA NE TIMON,, SISTEM AUDIO ,SENSOR SHIU, MARSHE F1, RUAJTE DISTANCE , PASQYRA ELEKTRIKE, DRITA AUTOMATIKE,DISQE ORIGJINAL 18, GOMA 95% TE REJA , PASQYRA ME MBYLLJE-ANTIVERBUESE-THARJE- , ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA, SHERBIME TE BERA NE KOHE, SUPER GJENDJE MOTORRIKE , XHENERIKE DHE ESTETIKE, SAPO ARDHUR IMPORTUAR NGA BELGJIKA . 0699938441