Me marreveshje

2008 Mercedes-Benz E 220 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 220
Kilometrazha 175 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2200
Viti 2008
Transmetimi Manual
Gomat RWD
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Bezh
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • DVD sistem
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag anësor
 • Airbag për pasagjerin
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Dritare të ngjyrosura

Mercedes Benz E220 CDI //EVO -Full Option
🔹️Vitprodhimi 2008
🔹️Lënda Djegëse Naftë
🔹️Transmisioni Manual 6+1
🔹️175.000 km
🔹️Targa Shqiptare
Makina është në super gjendje, si nga ana motorike, xhenerike dhe vizuale. Është përdorur shumë pak në Shqipëri. Interiori i makinës është e gjitha tapiceri lëkure bezhë shumë e pastër, sendile me memorie, dynamic dhe me masazh. Amortizimi i makinës është me ajër, gjë që e bën shumë të rehatshme duke e përshtatur sipas rrugës. Makinën e keni gati për çdo lloj prove.
Çmimi i diskutueshem
🔹️Numer Kontakti 0698151802