€7 500 €6 500

BENZ 2008 EVO 240000KM 6500€ OKAZION

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 220
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte ne super gjendje .2 celesa origjinal .ne gjendje shune te mire nga ana xhenerike dhe motorrike .4 goma te reja.shume e paster si nga jashte dhe nga brenda.full full option..makina shitet me prove nga ana juaj.