€6 500 €5 400

2005 Mercedes-Benz E 220 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 220
Kilometrazha 215 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 220
Viti 2005
Transmetimi Automatik
Gomat RWD
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore

E 220 CDI,viti 2005,kambio automatike,sendiljet me ngrohje,Navi te madh,DVD mp3 aux,215 000 km,4 goma te reja,disqe 17 AMG 2 te ngushte dhe 2 te gjere dhe te gjitha sherbimet e bera,vaj kambio dhe vaj motorri,dritat LED,tapiceri lekure,sensor parkimi para dhe mbrapa.