Me Marrveshje

NA NDIQNI NE * frenk_auto_quality * INSTAGRAM & FB

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 220
Kilometrazha 0
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

* KUALITET DHE CILESI PER TE BERE ZGJEDHJEN E MAKINES TUAJ * NA NDIQNI NE INSTAGRAM DUKE BERE FOLLOW FAQEN * frenk_auto_quality * PER TE PARE TE GJITHA LLOJET E MODELEVE NE SHITJE !!