€5 000

Shitet Benz E 220 5000€ viti 2004

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 220
Kilometrazha 250 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2004
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike,mund ta kontrolloni ku te deshironi.Makina shitet mbase kontrollit te ber nga ana juaj tek mekaniku juaj I besuar dhe me pas nuk mbajme pergjegjesi per makinen.Ana estetike besoj duket qarte nga fotot e makines .Makina eshte me dogane ,gati per targa.Targimi mundesohet nga ana jone kundrejt pageses. Ne rast se makinen deri ne tre muaj doni ta shisni dhe te merni tjeter ne mund te jua blejme ate perseri me baze te gjendjes si e keni mbajtur makinen ose me ndrrim.Cmimi i makines eshte definitiv mbase ju ta keni pare ate.