€20 000

OKAZION Mercedes E220 BlueTEC 7G-TRONIC **EURO6**

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 200
Kilometrazha 130 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2014
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Okazion E class fund 2014 dal ne rruge 3/2015 full options sapo ardhur nga gjermania. Motorr 2143 kubik. Makina ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike. Shume ekonomike 4.1L /100KM. Te gjitha sherbimet e kryera. OPSIONET SHTESE : Katalit EURO 6 – ndotja e mjedisit 0. Opsion ECO- i fikjes ne semafor, Navi, Bluetooth, Attention Assist, Distance Assist, Radar, xhama elektrik, mbyllje qendrore, dy celesa me pult, abs, esp, kasetofon me cd, sensor i lodhjes se shoferit, sensor dritash, sensor shiu, pilot automat, komanda ne timon, sedile elektrike+ngrohje, 7G-TRONIC, marsha f1 +/- ne timon, sensor gome, kompresor per fryrjen e gomave origjinal te fabrikes, Goma 80%. Makina e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Nuk ka nevoj as per sherbimin me te vogel. LETRAT TE PAGUARA PER NJE VIT. Cmimi 20.000€ I diskutueshem ose nderrohet. Per me shum info kontakt nr tel 0683225846