€10 000 €1

BENC E200 kompresor

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 200
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet benci i sapo ardhur nga zvicra , dogane e paguar , ne gjendje perfekte nga jashte dhe nga motorr kambio . Me te gjitha sherbimet e bera atje. Zdoganuar 17/6 . Vetem bleres serioze , nderrim nuk behet.Klima dyzonale sunrof sedilje lekure+Beze te zeza, pasqyra me palosje , larje feneresh etj. Dogane dhe targa date 18/6Me impian gazi te sapo instaluar