€9 000 €7 500

Mercedes-Benz E clas EVO AVANGARD OKAZIONNNNNNNNNN

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 200
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Mercedes-benz E 200 EVO AVANGARD, viti dhjetor 2007, sediljet me ngrofje dhe memorie, navigator me program shqip, automat, abs,esp, clima me 2 zona, sensor parkimi, xhamat elektrik, pasqyrat elektrike, 2 pale goma dimri dhe vere te reja,muzika harman/kardon, 233 mi km origjinale, xhamat me refleks, makina eshte ne gjendje perfekte nuk don sherbimin me te vogel, makina eshte makin per merakli, teper ekonomike nga gjitha anet cmimi 9000 euro i diskutushem flm. Cel 0693517858