€5 999 €5 800

2005 Mercedes-Benz E 200 Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 200
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • CD (një disk)
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Sendilje sportive
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof

✅:Mercedes-benz E class 200 kompressor “AUTOMAT” AVANGARDE”✅ CMIMI: I DISKUTUSHEM✅:KAMBIO:AUTOMAT TIP TRONIC✅:VITI: 2005✅:KM:200.000.originale me liber servisi ✅:E Sapo ardhur nga🇩🇪 Me dogan te paguar gati per targa. ✅:MAKINA DISPONON:Disqje alumini 17 me goma 100% Te sapo vendura Super e paster ne pamje viziuale sensor parkimi original para mbrapa,xhama te zi,drita xsenon bixsenon me ulje ngritje,larje feneresh,baxho xhami e cila puno perfekt,tapiceri lekur ngjyr te zi super e paster me komand levizje,sendile me ngrohje,clima dixhitale,navigator dvd cd player me komand ne timon,limitator shpejtesie,esp,abs,10airbag,mbyllje qendrore,2 celsa original,pasqyra me palosje dhe antiverbuese,sensor shiu,etj.✅:NA VIZITONI TE FAQEN TON ISTAGRAM AUTO ARSENI.✅:CEL0672041404