€15 000

CLS 55 AMG V8 ORIGJINALE FABRIIKE

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Kupe
Marka Mercedes-Benz
Modeli CLS 55 AMG
Kilometrazha 250 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte CLS 55 AMG V8 origjinale nga fabrika me te gjitha letrat. Makina eshte shume e mbajtur si brenda ashtu dhe nga jashte. Ngjyra gri mat. Kilometrat origjinale te vetat. Eshte makine shume e shpejte dhe e gatshme per cfare do lloj prove.Cmimi i diskutueshem…vetem telefonata serioze ju lutem.