€9 600

MERCEDES CLS 320 DIESEL, VITI 2006, AUTOMATIKE

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli CLS 320
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, cls 320 cdi, kambio automatike, viti prodhimit 2006, sallon lekure, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio mp3+tel, navigator, kompiuter bordi, pilot automat, sensore parkimi para dhe mbrapa, sedile elektrike, vaj filtra te nderruara etj etjJam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIThttps://www.facebook.com/AutoMixTirana