€2 350

2000 Mercedes-Benz CLK 200 Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Kabriolet
Marka Mercedes-Benz
Modeli CLK 200
Kilometrazha 189
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri 200
Viti 2000
Transmetimi Manual
Gomat AWD
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Tjetër
Karakteristika
  • Kondicioner
  • Mbyllje qendrore
  • AM / FM Stereo
  • CD (një disk)
  • Airbag për shoferin
  • Airbag për pasagjerin
  • Airbag anësor
  • Dritare elektonike

makina eshte ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike freksion i sapo nderruar ….makina eshte shume pak e perdorur ktu …ka ndenjur ne garazh ..bateri e re …200 kompresor .kambio manual e pershtatme per impiant gazi ..klm 189 mije origjinale ….kabrio nuk e di pse nuk hapet ..