€1 700 €1 500

1998 Mercedes-Benz CE 220 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Mercedes-Benz
Modeli CE 220
Kilometrazha 250 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 1998
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

shitet mercedes benz 220 ne gjendje te mire xhenerike dhe mekanike .shitet per arsye mosperdorimi