Me Marrveshje

ISLAND -SOFA _PER TE GJITH NJE RELAX DHE PRIVATESI

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 63 AMG
Kilometrazha 0
Lloji i karburantit Benzin
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2018
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

🤩🥰☀️🏖 ISLAND SOFA PER TE GJITH ☀️🥰🏖 RELAXOHUNI DHE SHIJONI NATYREN SI ASNJEHERE ME SOFAN ME TENDE 🍹☀️🥰🤩🏖mund Ta merni kudo me vete Pa ju bezdisur Dhe TE KENI RELAXIN TUAJ …. mban 3-4 persona PER TE GJITHA TERRENET MUND TE PERDORET KUDO ….per INFO APO POROSI KONTAKTONI NUMRIN TONE WATSAP —-VIBER me SHKRIM ——00355685088868Ose faqen tone FB ———https://m.facebook.com/Yamaha-Marine-Cro-560121944022614/Per info Apo Porosi Kontaktoni INBOX 🇭🇷🇪🇺