Me Marrveshje

2010 Mercedes-Benz C 300 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 300
Kilometrazha 192 000
Lloji i karburantit Gaz (TNG) / Benzinë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • CD (më tepër disqe)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag anësor
 • Airbag për pasagjerin
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura

🔸️C CLASS AUTOMAT LOOK AMG BENZIN+GAZ FULL🔸️
🔸️TEL:0672225708

🔸C CLASS C 300
🔸️VITI 2010
🔸️KAMIO AUTOMATIKE TIP TRONIC 7G
🔸️BENZINE + GAZ
🔸️LOOK AMG
🔸XHAMA TE ZI
🔸SENSOR PARA+MBRAPA
🔸️SENSOR SHIU DHE DRITE
🔸️NAVI ME EKRAN TE MADH
🔸️BAGAZHIER ME 6 CD
🔸️DVD,AUX,KARTE MEMORIE
🔸️PILOT AUTOMATIC
🔸️KOMPJUTER BORDI
🔸️LIDHJE TELEFONI ME BLUETOOTH
🔸️KLIMA TRONIC ME 2 ZONA
🔸️SEDILJE LEKURE ELEKTRIKE
🔸️SEDILJE ME NGROHJE
🔸️BAXHA XHAMI
🔸10 AIR BAG
🔸ABS. ESP
🔸DISQE ALUMINI 17
🔸️MAKINA ESHTE FULL OPTION
🔸192.000 KM
🔸TAKSAT TE PAGUARA