€4 800 €4 300

MERCEDES-BENZ_AUTOMAT_BENZIN+GAZ

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 240
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2003
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

MUNDESI BLERJE & ME KESTE MUJORE-C Clas tipi_203…motorr 240…Benzin+Gaz…E vitit 2003…Impianti gazit i montuar ne Gjermani…Makina esht e ardhur ne Tetor-2018_modeli_AVANTGARD…kamio Automatic…me 242 mij Km-Origjinale…Tavani me Baxha-Xham…Sallon lekure e zezë…sendilje me memorie ,sendilje me ngrohje…komando ne timon…Condicioner-clima esht ok..ngjyra jashtë Gri-metalizato…sensor shiu..full…me 4-goma te reja…disqe alumini super…vaj-filtra motorrit te kamios te ndrruara dhe ta gjitha serviset jashte-shtetit…Drita_Xeno-Neon…hapje-mbyllje qendrore & posedon 2 cels me thithje…me letra tpaguara…me targat e reja me tgjitha deri ne Tetor-2019…Makina esht ne super gjendje…0 difekt & shume e paster…me libër shërbimesh që nga Fabrika…cmimi 0000 €uro kesh…ne Ndrrim vlera 4500 €uro…kontaktoni ne nr e tel per Bisede…+355697945539…per Nderrime ne…WASAP